Narva linn


Ilmus pedagoogilise ajakirja Mitmekeelne Haridus esimene number

Augusti lõpus andis Tartu Ülikooli Narva kolledž välja ajakirja Mitmekeelne Haridus esimese numbri. Ajakiri keskendub haridusinnovatsioonile ja kaasaaegse pedagoogika väljakutsetele, et tutvustada mitmekeelse hariduse kontseptsiooni ja ideed. Esimeses numbris arutleme mitmekeelse hariduse mudelite üle; tutvustame erinevaid koolijuhte ja koole, sealhulgas sügisel uksi avavat Kalamaja Avatud Kooli, räägime kakskeelsest õppest ja õpetajate hoiakute muutmise vajadusest, tutvustame uusi õpikuid ning jagame töölehti.

Mitmekeelne Haridus on suunatud kõikidele Eesti koolide õpetajatele. Tegemist on eristuva ajakirjaga, sest artiklid selles võivad olla nii eesti, vene kui ka inglise keeles ning neid ei tõlgita, mistõttu eeldame lugejalt erinevate keelte mõistmist, et kõikidest teemadest osa saada. Selline lähenemine toetab ka ajakirja nime ja mitmekeelsuse põhimõtteid.

Ajakirja toimetuskolleegiumi juhib Narva kolledži dotsent Olga Burdakova. Ajakiri ilmub nii paberil kui ka elektroonilise väljaandena. Ajakiri hakkab ilmuma kaks korda aastas ning järgmine number näeb ilmavalgust 2018. aasta kevadel. Ajakirja ilmumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Täiendav informatsioon:
Peatoimetaja Olga Burdakova
Olga.Burdakova@ut.ee
+372 7401946
Mai-Liis Palginõmm
Mai-liis.palginomm@ut.ee
+372 55588171

Lisatud 01.09.2017, 14:02
Muudetud 01.09.2017, 14:27

eelmine järgmine