Narva linn


Narva kolledžis algas avalduste vastuvõtt

Täna, 20. juunil, algas avalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli Narva Kolledžis. Traditsiooniliselt töötab sellel päeval ka Narva kolledži vastuvõtukohvik, kus tulevased üliõpilased saavad otse Narva kolledži õppejõududelt ja üliõpilastelt täiendavat informatsiooni küsida Narva kolledžis õppimise kohta.

Narva kolledži õppedirektori Mai-Liis Palginõmme sõnul on 2018/2019 õppeaasta suurim muutus see, et Koolieelse lasteasutuse õpetajate mitmekeelses õpikeskkonnas õppekavale toimub vastuvõtt ainult avatud ülikooli ehk uue nimetusega sessioonõppe õppevormi. Päevaõppes nimetatud õppekavale vastuvõttu ei toimu.

Tartu Ülikooli Narva Kolledži direktor Kristina Kallas ootab kolledžisse õppima hästi motiveeritud üliõpilasi. Kallase sõnul on oodata korralikku konkurssi õppekohtadele, sest väljastpoolt Eestit on juba esitatud 140 avaldust asumaks õppima Narva kolledžisse.

Avaldusi saab esitada sisseastumise infosüsteemis SAIS 1. juuli südaööni. Üliõpilaskandidaatidel on väga oluline jälgida kogu vastuvõtuperioodi olulisi tähtaegu, näiteks tuleb oma õppima tuleks ka kindlaks kuupäevaks kinnitada, kui kandidaat võeti kolledžisse vastu.

Täpsem informatsioon Narva kolledži õppekavade ja sisseastumise kohta on leitav aadressilt www.narva.ut.ee/sisseastumine.

Täpsem info:
Mai-Liis Palginõmm, TÜ Narva kolledži õppedirektor; mai-liis.palginomm@ut.ee
Jaanus Villiko; TÜ Narva kolledži haldusjuht; jaanus.villiko@ut.ee

Lisatud 20.06.2018, 14:03
Muudetud 20.06.2018, 14:44

eelmine järgmine