Narva linn


Lasteülikooli X hooaja avab Eesti Teaduste Akadeemia president

Narva Lasteülikooli kümnenda hooaja avavad 14. ja 15. jaanuaril Eesti Teaduste Akadeemia president, putukauurija ja linnaarhitekt.

Tarmo Soomere tutvustab 14. jaanuaril kell 12 Eesti teaduse hetkeseisu ning trende. Kell 13 tutvustab puukide hingeelu ja mõttemaailma Urmas Tartes. Pühapäeval 15. jaanuaril räägib linna olemusest ja linnalikkusest Narva linna peaarhitekt Ivan Sergejev.

Narva Lasteülikool ootab oma loengutesse lapsi vanuses 8-12. Narvas toimub terve õppeaasta jooksul 10 loengut nädalavahetustel. Narva loengud toimuvad eesti ja vene keeles. Tallinna lastele toimusid loengud sügisvaheajal ja Tartu lastele toimuvad kevadvaheajal. Registreerumine toimub lasteülikooli kodulehel. Kevadel toimub kolmandat korda ka lasteülikooli ja väärikate ülikooli ühiskonverents.

Narva Lasteülikool on Eesti esimene lasteülikool, mis asutati 2007. aastal ja seda on tunnustatud Eesti teaduse populariseerimise auhinnaga. Narva Lasteülikool kuulub Euroopa Lasteülikoolide võrgustikku. Käesoleva õppeaasta tegevusi toetatakse Hasartmängumaksu Nõukogu poolt.

Lisainfo:
Aet Kiisla
Lasteülikooli projektijuht
aet.kiisla@ut.ee
www.narva.ut.ee/lasteylikool
www.facebook.com/lasteylikool

Lisatud 03.01.2017, 13:48
Muudetud 03.01.2017, 14:36

eelmine järgmine