Narva linn


STARTER@Virumaa 2017 – Mentortagasiside paneelsessioon

Septembris käivitus esmakordselt Ida-Virumaa STARTER eelinkubatsiooniprogramm, mille eesmärgiks on arendada õppurite ettevõtlusalaseid oskusi ja teadmisi ning julgustada noori karjäärivalikutes oma ettevõttega alustama.

Programm on suunatud Ida-Virumaa gümnasistidele, kutse- ja kõrgkoolide tudengitele.

Programmi raames arendavad õpilased oma äriideed meeskonnatööna ning oma ala spetsialistide ja mentorite juhendamisel.

Äriideede arendusprogramm STARTER@Virumaa2017 alustas 15.septembril 2017 ning tänaseks on õpilased edukalt läbinud kõik programmi raames ettenähtud temaatilised töötoad: ärimudeli koostamine, teenuse disain ja tootearendus, müük ja turundus ning esitlusoskuste töötuba.

Programmi lõpuni on jäänud veel kaks üritust, milleks on mentorite tagasiside paneelsessioon Narvas ja äriideede võistluse Kaleidoskoobi eelvoor Tartus.

Mentorite tagasiside paneelsessioon toimub juba sel reedel, 17.novembril kell 14-17 TÜ Narva kolledžis. Mentortagasiside paneelsessiooni ajal saavad STARTER@Virumaa2017 osalejad pitch´ida ehk liftikõne vormis esitleda oma ideed. Mentorid saavad anda noortele omapoolseid nõuandeid ja soovitusi. Mentorpaneelis osalevad mentorid on pikaajalise ettevõtluskogemusega ettevõtjad Eestist ja Soomest – Prototroni, TallinnHotels OÜ, Gurud OÜ, Ambrozi Kinnisvarabüroo, Eesti Energia, Viru Keemia Grupp ja Suora Työ esindajad.

Mentortagasiside paneelsessioon on STARTER@Virumaa2017 viimane ettevalmistav üritus enne äriideede võistlust Kaleidoskoop, kus võtavad mõõtu nii Narva, Tartu, Pärnu STARTERi meeskonnad kui ka kõik teised õppurite meeskonnad, kel soovi oma äriideedega võistelda. Kaleidoskoobi eelvoorust valitakse välja 10 parimat, kes saavad võistelda Kaleidoskoobi lõppvõistlusel ärifestivalil sTARTUp Day 8.detsembril Tartus. Kaks parimat meeskonda saavad auhinnaks osalusvõimaluse Euroopa Innovatsiooniakadeemias ja Polar Bear Pitching võistlusel.

STARTER@Virumaa2017 eeltulemusi saab jälgida reedel (17.11.2017) kell 14-17 TÜ Narva kolledžis (aud.100) mentortagasiside paneelsessiooni käigus.

STARTER@Virumaa2017 programmi toetab EL Euroopa Sotsiaalfond.

Täpsem info programmi kohta on leitav aadressidel:
http://www.ideelabor.ut.ee/virumaa
ja
https://www.ttu.ee/projektid/mektory-est/ttustartup/ttu-how-to-start-up/startertech-virumaal-2/.

Lisainfo:
Denis Larchenko
STARTER@Virumaa2017 Narva programmijuht
Tel. 7401923; Mob. +372 56848487
Denis.Larchenko@ut.ee

Lisatud 16.11.2017, 14:47
Muudetud 16.11.2017, 15:19

eelmine järgmine