Narva linn


Kutse noortele kunstnikele osavõtuks Eesti rahvaraamatukogude EV100 näituseprojektist

Raamatukogud üle Eesti kutsuvad kõiki noori kunstnikke (14-26 aastased) osa võtma raamatukogude näituseprojektist "Kunst raamatukokku".

Raamatukogud pakuvad 2018. aastal EV100 projekti raames noortele inimestele - noortele kunstnikele (14-26-aastased) võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. Meie riigi sünnipäeva puhul on 2018. aastal üle Eesti rahvaraamatukogude näitusepinnad broneeritud vaid kohalikele noortele ehk siis üle Eesti toimuvad raamatukogudes ainult noorte näitused.

Tingimused:
• Näituste korraldamine on tasuta, näitused on avatud kõigile huvilistele ning nende külastamine on samuti tasuta.
• Raamatukogud annavad näitusteks kasutada oma inventari ja tehnikat, aitavad vajadusel näituste ülespanemisel, näituse avamisürituse tegemisel jne.
• Ootame nii ühis- kui ka personaalseid näituseid, nii traditsioonilisi näituseid kui ka videoinstallatsioone ja häppeninge. Kunstnike töödeks võivad olla näiteks koomiksid, raamatu illustratsioonid, filmid, installatsioonid, moekollektsioon, fotod, joonistused, animatsioon jne. Täpseid tingimusi töödele ei seata.
• Igal kunstnikul on võimalik oma töid raamatukogus eksponeerida üks kuu.
• Kandideerimiseks esitab iga kunstnik või kunstnike grupp taotluse vastavalt taotlusvormile ja saadab täidetud vormi e-maili aadressile: Stiina.Koit@narvalib.ee.
• Esitatud taotluste hulgas teevad valiku ja panevad näitusekava kokku raamatukogudes moodustatud noortežüriid.
• Noortežüriil on õigus mitte valida eksponeerimiseks näitusi, mis on ebasobivad, võivad kedagi solvata või haiget teha või lähevad vastuollu meie ühiste väärtustega.

Konkursi taotlusvorm ning raamatukogude näitusepindade kirjeldused on leitavad iga maakonna raamatukogu kodulehel.

Lisainfo.


Narva Keskraamatukogu
nkr@narvalib.ee

Lisatud 04.12.2017, 14:59
Muudetud 04.12.2017, 15:42

eelmine järgmine