Narva linn


Aleksandr Sutõrin on Narva linna aukodanik

23. aprillil toimunud Narva Linnavolikogu istungil tunnustati Narva linna aukodaniku tiitliga tunnustatud pedagoogi Aleksandr Sutõrinit, kes on austatud ning lugupeetud matemaatikaõpetaja mitte ainult Narvas, vaid ka väljaspool meie linna piire.

Aleksandr Sutõrin

Aleksandr Sutõrini kogu elu- ja tööalane tegevus on seotud Narva lastele matemaatika õpetamisega. Seoses pühendumisega matemaatika õpetamisele on teda palju kordi autasustatud ning tunnustatud erinevate asutuste ja organisatsioonide poolt. Aleksandr Sutõrin on olnud mitmeid kordi Eesti ja ka Narva linna aastaõpetaja nominandiks. Tema õpilased on võitnud vabariiklikel ja rahvusvahelistel olümpiaadidel hulga auhinnalisi kohti. Lühidalt öeldes on Aleksander Sutõrin Õpetaja suure algustähega. Alates 2013. aastast juhib Narva täppisteaduste kooli.

Enne Aleksandr Sutõrinit on Narva linna aukodaniku tiitli vääriliseks tunnistatud järgmised pedagoogid: Sergei Sovetnikov, Anelja Varul, Valentin Šidlovski, Liidia Šapkina, Tatjana Jegorova, Anatoli Kozlovski ja Boriss Paršin.

Lisatud 23.04.2015, 22:07
Muudetud 24.04.2015, 00:22

eelmine järgmine