Narva linn


Laste loovkonkurss "Miks ma linde ei toida?"

Heategevusliku Pardiralli korraldajad kutsuvad Sind kaasa mõtlema ning tegutsema teemal "Miks ma linde ei toida?". Olles juba kolmandat aastat Tallinna Kadrioru pargi ühte suuremat üritust korraldamas, on meil kurb tõdeda, et pargi tiigil pole juba aastaid pesitsemas ühtegi luigepaari. Seda sellepärast, et mitu linnuperekonda on vale toitmise tagajärjel hukkunud.

Juhtimaks tähelepanu veelindude toitmisega kaasnevale vastutusele, kutsume lapsi vanuses kuni 18.a. kokku panema reklaamplakatit või -videot teemal "Miks ma linde ei toida?".
Konkursil võib osaleda nii üksi, väikese rühmaga, klassiga, aga ka kogu haridusasutusega. Reklaamplakatid ning -videod peaksid olema lühikese ja lihtsa sõnumiga ning arusaadavad kõikidele vaatajatele. Video pikkuseks võiks olla maksimaalselt poolteist minutit. Kõik plakatid palutame saata digitaalsel kujul ning videod lingina e-maili aadressile sandra.liiv@pardiralli.ee.

Konkurss kestab kuni 31.03.2016.

Loodame, et tuntud zooloogi Aleksei Turovski poolt tehtud kokkuvõte lindude toitmisest aitab meil kõigil mõista, kuidas lindude eest paremini hoolt kanda ning annab mõtteid ka konkursile esitatavate videote ja plakatite koostamiseks.

Esitatud plakateid ja videosid tutvustatame nii Pardiralli kodulehel, Youtube'i kanalis kui ka Facebooki lehel. Parimad neist valib välja žürii.

Võidutööd saavad auhinnatud ning esitletud Pardiralli ajal Kadrioru pargis.

Loovkonkurss "Miks ma linde ei toida?"

Heade soovidega,

Sandra Liiv
Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu vabatahtlik
sandra.liiv@pardiralli.ee

Lisatud 07.03.2016, 13:32
Muudetud 07.03.2016, 13:44

eelmine järgmine