Narva linn


Ettevõtluse auhinna konkurss

Hea ettevõtja!

Kutsume Sind kandideerima Eesti suurimale ettevõtluskonkursile, mille eesmärk on tõsta esile innovaatilisi ja edumeelseid ettevõtteid, tunnustada ettevõtlikkust ja parimaid Eesti ettevõtteid.

Vali oma ettevõttele sobivaim kategooria ja esita kandidatuur kohe. Ettevõtluse auhinna konkursil kandideerimine võtab aega kõigest 15 minutit.

https://www.eas.ee/ettevotluseauhind/#section2?&utm_source=newsletter_20.05-konkurss-avatud&utm_medium=email&utm_campaign=2021_ettevotluskonkurss&utm_content=kandideerimine

  • Aasta innovaator
  • Aasta eksportöör
  • Aasta disainirakendaja
  • Aasta pereettevõte
  • Aasta välisinvestor
  • Aasta turismiedendaja

Miks kandideerida?

Konkursil osalemisega saad tunnustada ja tänada oma meeskonda ja töötajaid. Mitmed varasemad osalejad on kinnitanud, et tunnustus on muutnud neid tööandjana atraktiivsemaks ning suurendanud usaldusväärsust ka välispartnerite silmis. Konkurss on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtjatele, millega kaasneb avalik tunnustus ja meedia tähelepanu.

Kuidas kandideerimine käib?

Ettevõtte esindaja täidab ära soovitud kategooria(te) ankeedi(d);

EASi žürii reastab ankeetide põhjal TOP10 ning avalikustatakse juulis ettevõtluse auhind veebilehel;

TOP10 ettevõtete külastamine ning külastuse info põhjal valib žürii välja 3 nominenti, kes avalikustatakse ettevõtluse auhind veebis ning kellest toodetakse ettevõtteid tutvustavad videoklipid;

Žürii valib kuue kategooria nominentide seast võitjad;

Võitjad kuulutatakse välja 7.oktoobri auhindamisüritusel „Eesti parimad ettevõtted 2021“.

Ettevõtluse auhinna konkurss toimub paralleelselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Konkurentsivõime edetabeli konkursiga ning 7. oktoobril kuulutatakse kahe konkursi võitjatest välja "Aasta ettevõte 2021".

Lisa info: https://www.eas.ee/ettevotluseauhind/

Lisatud 20.05.2021, 15:58
Muudetud 20.05.2021, 16:01

eelmine järgmine