Narva linn


Kohtutäiturid pakuvad suveperioodil tasuta õigusnõu

Julgustamaks inimesi küsima nõu võlgadega hakkamasaamiseks, on kohtutäiturid kutsunud ellu tasuta õigusabi ja võlanõustamise kampaania "Kohtu Täituriga". Tasuta õigusabi pakutakse juunis, juulis ja augustis Harjumaal, Tartumaal ja Virumaal.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda nõustab inimesi võlgnevuste likvideerimisel ja õigusnõuga kogu täitemenetluse jooksul, kuid oluline on, et nõustada saab vaid neid inimesi, kes ise soovivad võlgnevustega tegeleda ja leida lahendusi nende likvideerimiseks.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja kantsleri Kristi Hundi sõnul vajab 80% võlgnikest võlgadest vabanemiseks nõustamist ja õigusabi. "Nõustamise peamiseks fookuseks on võlgnevused ning nendega seotud õiguslikud probleemid," sõnas Kristi Hunt. "Kutsume üles inimesi pöörduma allpool nimetatud kohtutäiturite büroodesse, et kohtutäiturid saaksid pakkuda tasuta õigusabi võlaprobleemidega tegelemisel," lisas Kristi Hunt.

Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda on oluline organisatsioon Eesti riigi õiguskaitse ja majanduskeskkonna kaitse tagamisel, sest ühiskonnaliikmete õiguskuulekus on üks riigi tugisambaid ja oluline väärtus ühiskonnas. Koda seisab seaduskuulekuse kasvatamise eest läbi inimese nõustamise, noorte koolituste ja seadusloomesse ettepanekute tegemise. Tahame, et iga ühiskonna liige saaks aru kui oluline on oma rolli teadvustamine riigi kodanikuna just nendes situatsioonides, mis on seotud rahaliste kohustuste ja võlaõiguslike lepingutega.

"Kohtu Täituriga" kampaania raames pakutakse tasuta õigusabi eelregistreerimise alusel alljärgnevate täiturite büroodes 24. (10.-14.06), 29. (15.-19.07) ja 33. (12.-16.08) nädalal.

Virumaa
Narva kohtutäitur Tatjana Afanasieva, registreerimine: narva.taitur@taitur.just.ee, aadress: A. Puškini tn 20-M1 (I korrus), Narva.
• Rakvere kohtutäitur Raigo Pärs, registreerimine: raigo.pars@taitur.just.ee, aadress: Laada 20, Rakvere.

Harjumaa
• Ühinenud Kohtutäiturid büroo, aadress: Rävala pst 5, Tallinn:
- Tallinna kohtutäitur Hille Kudu, registreerimine: buroo.kudu@taitur.net;
- Tallinna kohtutäitur Kristiina Feinman, registreerimine: buroo.feinman@taitur.net;
- Tallinna kohtutäitur Arvi Pink, registreerimine: buroo.pink@taitur.net;
- Tallinna kohtutäitur Risto Sepp, registreerimine: buroo.sepp@taitur.net.
• Tallinna kohtutäitur Mati Kadak, registreerimine: Mati.kadak@taitur.just.ee, aadress: Kentmanni tn 21/Liivalaia tn 27/Kaupmehe tn 14, II korrus (sissepääs Kaupmehe tänava poolt).
• Tallinna kohtutäitur Elin Vilippus, registreerimine: elinvilippus.buroo@taitur.vilippus.ee, aadress: A.Lauteri 5, Tallinn.
• Tallinna kohtutäitur Katrin Vellet, registreerimine: info@vellet.ee, aadress: Rotermanni 5, Tallinn.

Tartumaa
• Tartu kohtutäitur Anne Böckler, registreerimine: Anne.Bockler@taitur.just.ee, aadress: Õpetaja 9a, Tartu.
• Võru kohtutäitur Taive Peedosaar, registreerimine: Taive.Peedosaar@taitur.just.ee, aadress: Jüri tn 43, Võru.


Lisainfo:
kristi.hunt@kpkoda.ee, tel 6463773.

Lisatud 05.06.2019, 10:08
Muudetud 05.06.2019, 11:20

eelmine järgmine