Narva linn


Eesti Töötukassa tänas maakonna parimat tööandjat ja koostööpartnerit

Eesti Töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ning koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2019.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: "Hea koostöö ei tähenda meeldivaid koosviibimisi, koostöö tugevust näitab see, kuidas saadakse hakkama rasketes olukordades. Mul on hea meel, et meil on tugevad partnerid ja tööandjad."

Alustav ettevõtja 2019 on Andi Jaaska, Põlvamaal elav Andi tegi oma ettevõtte 2018. aasta kevadel. Tema ettevõte OÜ MK-Metsatööd tegeleb metsatöödega - tehakse harvendusraiet, istutatakse metsa. Andi äriplaan algab lausega „Oma ettevõttest olen unistanud juba põhikoolist alates“. Tänased tulemused näitavad, et Andi on ettevõtjana hästi hakkama saanud ja tema unistus on täitunud.
Andil on seljaprobleemeide tõttu vähenenud töövõime, mis pole aga pannud teda loobuma oma unistustest. "Enda tervisele mõeldes tunnen, et ettevõtjana olen osaline tööturul, mitte ei elatu ainult abirahadest," märkis ta.

Tänati ka maakondade parimaid tööandjaid ja koostööpartnereid.

Ida-Virumaa Aasta Tööandja on AS SilSteve. Ettevõte panustab aktiivselt nii kaasaegsesse tehnoloogiasse, tööruumidesse kui ka töötajate arendamisse. AS SilSteve oli Sillamäel üks esimestest tööandjatest, kes töötukassa toel on oma töötajaid koolitas.

Foto: Eesti Töötukassa
Foto: Eesti Töötukassa

Ida-Virumaa Aasta Koostööpartner on MTÜ Lapsele Oma Kodu, koos MTÜga on töötukassa saanud toetada inimesi, kelle olukord on mõnikord nii keeruline, et tunneli lõpust paistab vaevu valgus, sest nad vajavad tööellu naasmiseks väga palju aega, tuge ja toetust. Just seda on MTÜ Lapsele Oma Kodu professionaalidest koosnev meeskond neile pakkunud.

Foto: Eesti Töötukassa
Foto: Eesti Töötukassa

Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid kaheksandat korda.


Lauri Kool
Eesti Töötukassa kommunikatsiooni peaspetsialist
lauri.kool@tootukassa.ee

Lisatud 20.01.2020, 10:26
Muudetud 20.01.2020, 10:50

eelmine järgmine