Narva linn


Narvas tunnustati 2019. aasta parimaid sportlasi

9. jaanuaril toimus Narva Laste Loomemajas Narva linna parimate sportlaste autasustamine.


PARIMAD MEESSPORTLASED 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht Pavel Kamanin (poks), treener Vassili Panov
2. koht Ivan Štšeglov (ujumine)
3. koht Mikhail Kushteyn (sõudmine), treener Valery Osmokesku


PARIMAD NAISSPORTLASED 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht Vasilina Kuksova (iluvõimlemine), treener Nadežda Zahharenkova
2. koht Anžela Voronova (laskmine)
3. koht Darja Tokmantseva (sumo), treener Ivan Novitski


PARIMAD NOORSPORTLASED 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht Andres Oitsar (kickpoks), treener Sergei Timofejev
1. koht Ilja Skolnov (kickpoks), treener Sergei Timofejev

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:
• Demid Solodov (ujumine), treener Sergei Izotov
• Daniil Gaiduk (kickpoks), treener Sergei Timofejev
• Georgi Tunjov (jalgpall)
• Gleb Karpenko (jalgrattasport)


PARIM NOOR NAISSPORTLANE 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht Aleksandra Moissejeva (laskmine), treener Svetlana Nemtsova

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:
• Katrin Smirnova (laskmine), treener Aleksandr Makarov
• Sofia Balabanova (laskesuusatamine), treener Jevgeni Všivtsev
• Anastassia Bobõleva (laskmine), treener Aleksandr Makarov
• Aleksandra Džikajeva (kickpoks), treener Sergei Timofejev
• Anastassia Sazonova (sumo), treener Ivan Novitski
• Anastassia Melnikova (lauatennis), treener Vladimir Petrov


PARIM SPORDIVÕISTKOND 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht JK NARVA TRANS


PARIM TREENER 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

1. koht  Sergei Timofejev - Spordiklubi “Konkiro” treener (kickpoks)


PARIM SPORDIÜRITUS 2019. AASTAL NARVA LINNAS:

Ära märgitud alljärgmised spordiüritused 2019. aastal:
♦ Narva Energiajooks ja tervisespordi üritused Narva linnas  – Vladimir Všivtsev
♦ Narva linnas võimlemise spordiürituste korraldamise eest– korraldaja Nadežda Zahharenkova
♦ Turniirid profipoksis  –  korraldaja Aleksandr Karavajev
♦ Jäähokiturniiride korraldamise eest Narva Paemurru Spordikool
♦ Judoturniir “Narva Cup 2019” – korraldaja Ivan Novitski
♦ Korvpalliturniir “Narva Basket 2019” – korraldajad Svetlana Lavrova ja Mihhail Šemarin
♦ Võrkpalliturniiride korraldamise eest – korraldaja Aleksei Bogdanov
♦ Võrkpalliturniir “Narva Cup 2019” – korraldaja Andrey Mikhin
♦ Koolijooks - korraldaja SA Narva Linna Arendus
♦ Jalgpalliturniirid – korraldaja Oleg Kurotškin
♦ “Narva Regatt 2019” aerutamises – korraldaja Oleg Gorohh
♦ Iluuisutamiseturniiride korraldamise eest – Natalja Rõsseva
♦ Rahvusvahelise paraolümpia vehklemise turniiri korraldamise eest – korraldaja Alexander Laryushin
♦ Suur jalgpallipäev ja saalijalgpalli võistlused – korraldaja Aleksandr Dmitrijev
♦ Ida-Virumaa staadionimaraton – korraldaja Aet Kiisla

Ära märgitud spordiveteranid edukate tulemuste eest rahvusvahelistel võistlustel:
• Viktor Kruuse (kergejõustik)
• Nadežda Poljakova (suusatamine)
• Valeri Fedjušin (kergejõustik)

Ära märgitud edukate tulemuste eest paraolümpia spordivõistlustel:
• Dmitri Krasikov (ratastoolivehklemine), treener Alexander Laryushin
• Valentin Krasikov (ratastoolivehklemine), treener Alexander Laryushin

Koolispordis märgiti ära Narva Pähklimäe Gümnaasium parimate sporditulemuste eest ja aktiivse osalemise eest koolispordielus 2019. aastal.

Ära märgitud inimesed, kes on teinud pikaajalist edukat tööd Narva spordi arengu heaks:
• Reet Filippova
• Valentina Orlova
• Ljubov Krutikova
• Gennadi Filin

Narva linna teenetemärgid said:
• Jevgeni Všivtsev (laskesuusatamise treener)
• Aleksei Bogdanov (võrkpallitreener)
• Gennadi Akimov (jalgrattaspordi treener)

Fotod.


Olga Bortsova
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
olga.bortsova@narva.ee

Lisatud 16.01.2020, 08:43
Muudetud 16.01.2020, 09:05

eelmine järgmine