Narva linn


Narva linna 2020. aasta parimad sportlased

Vaatamata eelmise aasta pandeemiaga seotud raskustele, erinevate võistluste ära jäämisega, paljud meie sportlased on näidanud häid sporditulemusi.

Meie linna parimate sportlaste valimiseks oli välja kuulutatud konkurss, mille raames kõik soovijad võisid esitada kandidaate, kes väärivad nende arvates märkimist. Komisjon, mille koosseisu kuuluvad Narva Linnavolikogu liikmed, Kultuuriosakonna esindajad, spordiorganisatsioonide juhid ja treenerid, selgitas välja 2020. aasta parimad sportlased.

Koroonaviiruse levikust linnas põhjustatud keerulise olukorra tõttu traditsiooniline autasustamine sel aastal ei toimu. Kõik auhinnad Narva linnapealt Katri Raigilt ja Narva Linnavolikogu esimehelt Tatjana Stolfatilt antakse üle spordiorganisatsioonidele ja -asutustele.

Narva linna 2020. aasta parim meessportlane:
Mikhail Kushteyn (sõudmine), treener Valery Osmokesku

Narva linna 2020. aasta parim naissportlane:
Anastassia Bobõleva (laskmine), treener Aleksandr Makarov

Narva linna 2020. aasta parim noorsportlane:
Demid Solodov (ujumine), treener Sergei Izotov

Narva linna 2020. aasta parim noor naissportlane:
Aleksandra Meliss (poks), treener Andrei Kostenkov
Aleksandra Moissejeva (laskmine), treener Svetlana Nemtsova

Narva linna 2020. aasta parim spordivõistkond:
Sõudmise kahepaat: Mihhail Netšajev - Ignat Gontšarov,
treenerid Valery Osmokesku ja Sergei Gluško

Narva linna 2020. aasta parim treener:
Valery Osmokesku – Narva Spordikooli Energia treener (sõudmine)
Aleksandr Makarov – Narva Spordikooli Paemurru treener (laskmine)

Nominatsioonis „Narva linna 2020. aasta parim spordiüritus“ ära märgitud järgmised spordiüritused:
Autospordi show – korraldaja RX TEAM
Tervisespordi üritused Narva linnas – korraldajad Vladimir Všivtsev ja Stepan Pidvysotskiy
Narva Motokross – korraldaja Aleksei Vinogradov
Videokonkurss "Kehaline kasvatus eriolukorra ajal" – korraldaja Narva Koolispordi Liit
Narva Basket Gallactic 2020 – korraldaja Svetlana Lavrova
Jalgpalliturniirid – korraldaja Oleg Kurotškin
Narva Regatt 2020 (aerutamine) – korraldaja Oleg Gorohh

Edukate sportlike saavutuste eest ära märgitud:
- Valeria Matšel (laskmine)
- Sofia Balabanova (laskesuusatamine)
- Katrin Smirnova (laskmine)
- Alina Botštarjova (laskesuusatamine)
- Gleb Karpenko (jalgrattasport)
- Elizaveta Fedorova (aerutamine)
- Anastassia Sinitsõna (male)
- Vladimir Frolov (jooks)
- JK Narva Trans (jalgpall)
- Narva PSK jäähoki võistkond
- NPSK/LTK Narova lauatennise naiskond

Ära märgitud sportliku aktiivsuse ja edukate tulemuste eest Kamaninite spordiperekond:
Vassili Kamanin – vabariikliku kategooria poksikohtunik,
pojad Pavel, Semjon ja Fjodor – Eesti poksimeistrid 2020. aastal oma kaalukategoorias, Eesti koondise liikmed.

Algatuse ja tegevuse aktiivse alustamise eest on märgitud - Ida-Pääsuke Narva Airsoft Team.

Ära märgitud Kyokushin karate suvekool – korraldaja spordiklubi Torna-do.

Õnnitleme sportlasi, treenereid ja spordijuhte auhindade puhul!
Soovime teile palju õnne ja uute tippude vallutamist!
Narvalased teavad teie nimesid ja on teie üle uhked!

Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
kultuur@narva.ee

Lisatud 29.01.2021, 13:02
Muudetud 29.01.2021, 13:25

eelmine järgmine