Narva linn


Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet annab teada

Suureneb huvi puhkamisvõimaluste vastu aktiivselt arenevas Narvas.

18. detsembril tuli Narvasse tutvumisreisile populaarne soome Instagrami blogija Henriikka Reinman (@aamukahvilla). Henriikka külastas Narva jõepromenaadi, Victoria bastioni, Narva kolledžit, linnust ja Äkkeküla puhkeala. See oli tema esimene visiit Narvasse ning kõige rohkem avaldas talle muljet linna aktiivne areng. Eriti huvitasid teda kohad, mis on tekkinud suhteliselt hiljuti ja on atraktiivsed ka noortele. Samuti pakkusid talle huvi uued üritused, mis linnas juba toimuvad või on plaanis. Tema blogi jälgijad on peamiselt soomlased vanuses 25-30. Oma postituste kaudu püüab Henriikka edastada külastatud koha atmosfääri. Narva jättis talle väga hea mulje. „See on koht, mida peab soomlastele tutvustama. Praegu sõidavad nad peamiselt Tallinna, sest neil on teiste paikade kohta vähe infot," kommenteeris Henriikka oma visiidi eesmärki.

2019. aastal on Narvas tutvumisreisil käinud nii blogijad, ajakirjanikud, kui ka turismifirmade esindajad Soomest, Venemaalt, Suurbritanniast, Norrast, USA-st ja Eesti teistest linnadest. Kokku umbes 50 ajakirjanikku, blogijat ja reisifirmat.

2019 Narva/ Foto: Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet, areng@narva.ee

Peale selle oli Narva esindatud kolmel turismimessil Eestis, Soomes ja Lätis, seminaridel ja töökohtumistel Peterburis ja Moskvas, kooligruppide vabaaja veetmise teemalistel seminaridel ja kohtumistel ning kahel perepuhkuse teemalisel üritusel. Narva osales ka neljas Eestis toimunud reklaamikampaanias. Novembrikuus toimusid Narvas filmivõtted telekanali Travelxp jaoks. Travelxp teeb telesaadete sarja Eestimaa põnevatest kohtadest, mida näidatakse kümnetes Euroopa riikides, Aasias, Aafrikas, Lähis-Idas, Indias ja Ameerikas. Selle kanali saateid tõlgitakse 10 keelde.

Olga Tšerjomuškina
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599275
olga.tserjomuskina@narva.ee

Lisatud 23.12.2019, 12:36
Muudetud 23.12.2019, 12:58

eelmine järgmine