Narva linn


Narva linna osalusega sihtasutused

SA Narva Haigla
Aadress: Haigla tänav 7, 20104 Narva
Tel. 3571800 , faks 3571801
E-post: haigla@narvahaigla.ee

SA Narva Linna Arendus
Juhatuse liige Sofja Homjakova
Tel. 56490179
E-post: narvalinnaarendus@gmail.com

SA Narva Linnaelamu
Aadress: Energia tänav 4, 20304 Narva
www.linnaelamu.ee
E-post: linnaelamu@hot.ee
Juhatuse esimees, tel. 3566200
Pearaamatupidaja, tel. 3566201
Raamatupidamine, tel. 3566202
Spetsialistid (lepingute vormistamine), tel. 3566203
Spetsialist (remont ja teenindus), tel. 3566205
Juristid, tel. 3566204

SA Narva linnaleht
Peetri plats 3-17, Narva
Tel. 59821703
E-post: info@narvalinnaleht.ee

SA Narva Sadam
Aadress: Paul Kerese tänav 20, 21008 Narva
Juhatuse liige Sergei Lvov, tel 56567148
E-post: sergei.lvov18@gmail.com

SA Narva Muuseum
Aadress: Peterburi maantee 2, 20308 Narva
Tel. 3599230, faks 3599232
E-post: info@narvamuuseum.ee

SA Vaivara Kalmistud
Aadress: Aia tänav 1-8, Sinimäe alevik, Narva-Jõesuu linn, Ida-Virumaa
Tel. 3925987
E-post: kalmistud@vaivara.ee
Klienditeeninduspunkt Narvas:
Narva, A. Puškini tänav 25a (II korrus, ruum 208)
Tel. 3578088

► 18. jaanuaril 2011. aastal ühines sihtasutus Narva Tööstuspark sihtasutusega Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus (reg. kood 90003841). Ühinenud sihtasutus jätkab tegevust SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus nime all.

07.10.2019 kustutati sihtasutus Narva Aleksandri Kirik mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrist.

Lisatud 07.06.2008, 14:26
Muudetud 21.11.2019, 17:50

Tagasi