Narva linn


President kohtus Narva linna esindajatega

Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid töötab selle nädala lõpuni Ida-Virumaal. Täna kohtus president Narva linna esindajatega.

28XI2018, Narva/ Foto: Nelli Buinitskaja

Narva linnavalitsuses toimunud kohtumisel osalesid Narva linnapea Tarmo Tammiste ja linnavolikogu esimees Irina Janovitš. Riigipeaga kohtumisel räägiti jooksvatest asjadest ning viimastest uudistest, arutleti vana Narva maketi asukohaga seonduvat. Vesteldi ka suurematest projektidest, sealhulgas riigigümnaasiumi ja Sisekaitse Akadeemia õppekoha ehitamisest. Samuti arutleti Narva Euroopa Kultuuripealinna 2024 tiitlile kandideerimist.

Kolmapäeval külastas president Kersti Kaljulaid ka Päästearmee Narva korpust, Sillamäe lasteaeda Pääsupesa ja Sillamäe sadamat ning kohtub Sillamäe linnavolikogu liikmetega. Samuti asetas riigipea keskpäeval pärja Vabadussõja ausamba jalamile Riigikülas.

Riigipea lubas sel sügisel töötada Narvas kokku kuu aega, ja seda kolmes jaos. Viimati oli president Kaljulaid Ida-Virumaal nädala novembris ja enne seda kaks nädalat suve lõpus, mil kohtus tublide inimestega ning külastas kohalikke omavalitsusi, ettevõtteid ja riigiasutusi.


Nelli Buinitskaja
Narva Linnakantselei avalike suhete nõunik
nelli.buinitskaja@narva.ee

Lisatud 28.11.2018, 16:50
Muudetud 28.11.2018, 17:13

eelmine järgmine