Narva linn


Narva jõe päev Joaorus

Kallid Narva linna elanikud ja külalised, kutsume teid 13. juulil üritusele "Narva jõe päev", mis toimub Joaorus kell 12.00-15.00.

Meie päev algab Aleksandr Openko põneva ekskursiooniga "Varjaagidest kreeklasteni". Ekskursiooni algus on kell 11.00 Joaoru rannahoone juurest (Linnuse tn 2). Jalgsiekskursioon toimub meelelahutuslikus formaadis ning selle käigus te omandate palju huvitavaid teadmisi Narva linna ajaloost, tutvute arheoloogiliste artefaktidega ning samuti näete vanadelt postkaartidelt ja fotodelt, kuidas nägid varem välja mitmed tuttavad kohad linnas. Tunnetage end muistse viikingina, kes seilas IX sajandil Narova jõel mööda tuntud kaubateed "varjaagidest kreeklasteni“.

Sellel aastal osalevad üritusel Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) tudengid, kes viivad läbi huvitava viktoriini "Meie Narva jõgi", näitavad ja selgitavad, kuidas lihtsalt ja kiiresti määrata kindlaks veekvaliteeti välitingimustes, samuti ootab ürituse külastajaid interaktiivne mäng "Kes elab Narva jões?".

Peale selle viivad Narva-Jõesuu vabatahtlikud päästjad läbi nn meistriklassi vetelpääste teemadel, ees ootavad teid ka spordimängud ja lõbusad muusikapalad!

Ürituse raames toimub tavapärane loterii, mille peaauhinnaks on pääse sõiduks lõbusõidujahil "Kaira" (sõit toimub 13.07.2019 kell 15.00, väljumine Narva sadamast).

Tähelepanu!
Kuulutame välja temaatilise kostüümide konkursi "Veealune maailm". Kasuta oma kujutlusvõimet täiel määral! Võistluses osalemiseks on vaja välja mõelda ja valmistada originaalne kostüüm ning osaleda 13. juuli üritusel! Žürii valib ürituse päeval välja parima kostüümi ja selle autorit ootab auhind!

Üritus algab kell 12.00. Võta kaasa sõbrad ja tule tähistama koos meiega!

SA Narva Linna Arendus
info@nla.ee

Lisatud 09.07.2019, 17:56
Muudetud 09.07.2019, 18:09

eelmine järgmine