Narva linn


Elron toob Narva liinile veel ühe ekspressrongi

Alates 8. detsembrist tiheneb Tallinna-Narva liin täiendava ekspressühenduse võrra. Ekspressreis lisandub mõlemale suunale ning annab võimaluse ka õhtusel ajal kiirelt Narva või vastupidi sõita.

Elron: Narva ekspress

Tallinna ja Narva vahel on sõitjate arv mõne aastaga mitmekordistunud, oluliselt on rongiliikluse populaarsus kasvanud ka Jõhvis, Kiviõlis ja Rakveres.

Meie kliendid eelistavad võimalusel alati kiireid ekspressühendusi. Tallinna ja Narva vahel andsime ekspressrongi käiku 2017. aasta lõpus ning see sisuliselt kahekordistas inimeste arvu, kes nende linnade vahel rongiga sõidavad.

Kiire kasv on jätkunud ka sellel aastal, sõiduaeg 2 tundi ja 15 minutit on umbes tunni võrra kiirem kui bussiga ning igati atraktiivne ka võrreldes sõiduautoga.

Uued ekspressreisid lisanduvad õhtusele ajale ja hakkavad igapäevaselt väljuma Tallinnast poole kaheksa paiku ja Narvast pärast kella 20.

Päris tipptundidele ekspressväljumisi hetkel lisada ei saa, sest meie rongipark on nendel aegadel juba täielikult kasutuses. Samuti ei saa me populaarsematel tööl- ja kooliskäimise aegadel võtta ära rongiühendusi väiksemate peatuste elanikelt.

Uued sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja ooteplatvormidelt. Rongiinfot jagab tasuta ööpäevaringne infotelefon 6160245.

AS Eesti Liinirongid
24 h info 6160245
info@elron.ee

Lisatud 04.12.2019, 09:58
Muudetud 04.12.2019, 13:04

eelmine järgmine