Narva linn


Mai viimasel laupäeval tulge Narva laada degustatsioonile

27. mail 12.00 – 15.00, Narva promenaadil, viiakse läbi kõige maitsvam laat aastas, kus kõige paremad restoranid ja kohvikud Narvas ja Narva – Jõesuus pakuvad oma toite.

Laat- degustatsioon  «Narva maitsed» viiakse läbi juba neljandat aastat järjest ja iga kord pakuvad restorani osalejad uusi ja erinevaid toite. Sellel aastal pakutakse laada külastajatele Dalbergi laval kõige parematelt piirkonna kokkadelt suurepäraseid sööke! Supike rupskitega Gleb Žeglovilt, jushka vanaisa Grišalt, Narva kala kört-supp, quishe kana- ja aedviljadega, kitse-toorjuustukreem rabarberimoosi ja sibulakaramelliga, käsitsi tehtud jäätis, pannkoogirull silmu ja toorjuustuga, võilille tempura ja palju muid, teisi huvitavaid sööke. Ametlik laada avamine toimub kell 12.00.

Laadal on esitletud 14 osalejat koos oma ainulaadsete menüüdega igale maitsele. Selleks, et valida endale meeldiv roog, tuleb külastajatel hankida laada territooriumi kassast pilet , mis maksab 2 eurot ja vahetada see maitsva portsu vastu. Osa piletist on pooleks tehtav ja on talongi eesmärgil, et võtta osa loosimisest, mis viiakse läbi Dalbergi laval, kell pool kaks ja kell kolm. Laada osalejad ja sponsorid annavad auhinnad üle. Võitjad saavad Narva ja Narva – Jõesuu hotellide majutuse ja protseduuride paketi, restoranide kinkekaardid, aga ka palju teisi suveniire ja kingitusi.

Igal tunnil on lastel võimalik osa saada meisterklassidest, kus noori kokki õpetatakse viinereid tainas, puuviljakorvikesi ja vahvliburgereid valmistama retsepti  Studio 56 järgi. Meisterklassist osa võtmine maksab ühe pileti. Muidugi võivad kõik noored kokad ise oma rooge proovida ja oma sõpradele ja lähedastele proovida anda!

Narva maitsete degustatsioon viiakse läbi ühel päeval piduliku suvehooaja avamisega promenaadil. Külalistel ei ole aega igavlemiseks. Kell 11.30 algab Joaorus karnevalirongkäik teatri «Kuninglik kaelkirjak» juhatusel. Teatri loominguga tuttavad juba teavad seda, et «Kuninglik kaelkirjak» on ilus ja värviline kostümeeritud šõu! Meelelahutuslikku programmi jätkab kontsert Dalbergi laval.

Veetke promenaadil täistihe päev koos oma pere ja sõpradega ning proovige Narva maitseid!

Suvehooaja avamine, Narva maitsed

Olga Tšerjomuškina
Vanemspetsialist
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
Tel. +3723599275
E-post: olga.tserjomuskina@narva.ee

Lisatud 24.05.2017, 09:58
Muudetud 25.05.2017, 08:08

eelmine järgmine