Narva linn


Noorte Tugila programm Narvas

Noorte Tugila on 15-26 aastastele õppimise või tööga hõivamata noortele mõeldud tasuta tugiprogramm, mis on osa Euroopa Liidu poolt algatatud Eesti Noortegarantii riiklikust tegevuskavast. Programmi eesmärgiks on noorte, kes ei õpi või ei tööta, tagasitoomine kogukonna- ja ühiskonnaellu ning nende suunamine teadmisi ja oskusi omandama või tööturule sisenema. Noorte Tugilat teostatakse üle kogu Eesti MTÜ Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse eestvedamisel (sh Narva Noortekeskuses).

Kui oled noor vanuses 15-26 aastat ja sa ei õpi ega tööta, siis kasuta võimalust ja liitu üle-eestilise programmiga Noorte Tugila! Programmiga liitumise ankeet asub siin. Liitu ja saa infot tööpakkumiste ja õppimisvõimaluste kohta. Tule ja mõtleme koos, kuidas sinu elu edukaks planeerida! Programmiga tagatakse vastavalt vajadustele nii individuaalset juhendamist, kui ka jõustamist grupis.

Programmi Noorte Tugila osalejad saavad uute oskuste ja kogemuste omandamiseks osaleda järgmistes ettevõtmistes:
- osalemine täiendkoolitustel (nt. autojuhi-, ettevõtlus-, keelekursused, tööpraktika jne) – kui vajad tasuta täiendkoolitust, täida ankeet siin;
- noorte karjäärinõustamine;
- töötukassas arvele võtmine;
- avalikel sündmustel osalemine;
- vabatahtlikus tegevuses osalemine jne.

Lisaks kogemuste saamisele noorsootöö kaudu aitavad Tugilad noortel luua kontakte haridusasutuste, organisatsioonide ja tööandjatega.

Tugila programmi tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.

Narva Tugila sotsiaalvõrgustikes:
- VK: Narva Tugila
- Facebook: grupp Narva Noorte tugila
- Instagram: NarvaTugila

Lisainfo:
Narva Noortekeskus
Vestervalli tänav 9
tel. 58888455
e-mail: narvatugila@gmail.com

Lisatud 16.10.2019, 16:13
Muudetud 16.10.2019, 16:33

eelmine järgmine