Narva linn


USA suursaatkonna esindus külastas Narvat

23. septembril viibis Narvas USA saatkonna delegatsioon ajutise asjuri Brian Roraffi juhtmisel. Viisiidi raames toimus Narva linnavalitsuse hoones kohtumine linnajuhtidega, samuti külastati Tartu Ülikooli Narva kolledžit ja Narva Keskraamatukogu.

23IX2019 Narva linn/ Foto: Nelli Buinitskaja

Linnavalitsuse hoones kohtus Brian Roraff Narva linnapea Aleksei Jevgrafovi ja linnavalitsuse liikme Rahandusameti direktori Jelena Golubevaga, arutati linna eluga seotud teemasid, majanduslikku olukorda ja piirkonnaga seonduvat turismi. Külalistele tutvustati ka Narva sõpruslinnu ning räägiti Narva linna suhetest Venemaa poolsete partneritega.

Suursaadik tundis erilist huvi projektide vastu, mis on realiseeritud Eesti Vabariigis asuvate välisriikide saatkondade toel. Aleksei Jevgrafov märkis, et saatkonnad võtavad meelsasti osa linna kultuurielust, aitavad organiseerida suurimaid festivale, näitusi, kontserte ja seminare. Ühtlasi loodab Narva linnapea, et koostöö USA saatkonnaga ei haara kaasa mitte ainult kultuuri, kunsti ja haridust, sest Narva linn on huvitatud ka tulevikus linnakeskkonna arengut puudutavaid kogemusi vahendama, jagades mõlemapoolselt erinevaid linnakeskkonnaga seotud ideesid, lahendusi ja meetmeid.

23IX2019 Narva linn/ Foto: Nelli Buinitskaja

Härra Brian Roraff on USA ajutiseks asjuriks Eestis alates juulist 2019.


Nelli Buinitskaja
Narva Linnakantselei nõunik
nelli.buinitskaja@narva.ee

Lisatud 26.09.2019, 14:53
Muudetud 26.09.2019, 15:36

eelmine järgmine