Narva linn


Maanteeamet tunnustab eluhoidjaid

Juba 11. korda annab Maanteeamet välja Liiklusohutuse auhinda, millega tunnustatakse liiklusohutuse ja –hariduse edendajaid. Maanteeamet kutsub kõiki asutusi, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama oma kogukonna säravaid inimesi, liiklusohutustegusid ja –sündmusi. Auhinna nominente saab esitada hiljemalt 21. oktoobriks.

Auhinnad antakse välja seitsmes kategoorias, sh nii regioonipõhiselt kui ka üleriigiliselt:
Kohaliku omavalitsuse auhind;
Vastutustundliku ettevõtte auhind;
Liiklusohutuse eeskuju auhind;
Aasta üllataja auhind;
Koostööpartneri auhind;
Sündmuse auhind;
Õpetaja auhind (lasteaedade ja koolide õpetajad, autokoolide õpetajad ja liikluskoolitajad ning noorsootöötajad ja vabatahtlikud).

Kandidaate saab esitada e-posti aadressile diana.okas@mnt.ee või posti aadressile Vallikraavi 2, Rakvere 44314, pealkirja all "Liiklusohutuse auhind". Kandidaadi üles seadmiseks tuleb esitada ettepanek, kus põhjendatakse nominendi esiletõstmist. Vajalikud dokumendid on leitavad Liikluskasvatuse koduleheküljel.

Tunnustuse pälvivad isikud valib välja Maanteeameti moodustatud komisjon. Tunnustuse saajaid tänatakse 28. novembril toimuval pidulikul vastuvõtul.

Igal aastal jõuab meieni nii säravaid tudengite lõputöid kui ka kodanikualgatusi, mis väärivad kindlasti suurt kummardust kõigilt liiklejatelt.

2018. aastal pälvis üleriigilise koostööpartneri kategoorias tunnustuse Aigar Vaigu ja "Rakett 69", regioonidest sai kokku tunnustatud 9 kooliõpetajat, pärjatud 5 vahvat liiklusohutusalast sündmust, vastutustundliku ettevõtte auhinna sai Gjensidige kindlustus, aasta üllatajad olid liiklusohutuse valdkonnas Delfi sotsiaalkampaania ja üleskutse sõidukijuhtidele "Roolis ei loe!" ning Eesti Kunstiakadeemia enda nähtavaks tegemise meistriklass ja näitus "Illuminatsioon" ja liiklusohutuse kohaliku omavalitsuse auhinna Saaremaa vald.

Maanteeameti Liiklusohutuse auhinda antakse välja alates 2009. aastast. Auhinna eesmärk on väärtustada ning avaldada tunnustust isikutele ja organisatsioonidele, kes on isikliku eeskuju, tööalase või ühiskondliku tegevusega silma paistnud liiklushariduse korraldamise või liiklusohutuse arendamisega.

Maanteeameti moodustatud komisjon valib välja tunnustuse pälvivad isikud, organisatsioonid ja sündmuse ning tunnustuse saajaid tänatakse pidulikul vastuvõtul, mis toimub 28. novembril.

Lisainfo:
Diana Okas
Maanteeameti ennetustöö osakond
diana.okas@mnt.ee

Lisatud 17.09.2019, 08:32
Muudetud 17.09.2019, 08:57

eelmine järgmine