Narva linn


Konkurss "Põhja-Eesti parimad turismiarendajad 2019"

Viit maakonda ühendava sihtasutuse Põhja-Eesti Turism nõukogu kuulutas välja konkursi, et tunnustada avalikult Põhja-Eesti regioonis edukalt tegutsevaid turismiettevõtteid ja atraktiivseid projekte ning teadvustada turismivaldkonna olulisust piirkondliku majandusarengu seisukohast.

SA Põhja-Eesti Turism juhatuse liikme Karmen Paju sõnul saavad Põhja-Eesti parimate turismiarendajate konkursile kandidaate esitada eraisikud, ettevõtted, riigiasutused, organisatsioonid, kohalikud omavalitsused. "Turismikaardil püsimiseks teevad ettevõtted ja organisatsioonid igapäevaselt jõupingutusi, seega on meil kõigil mõistlik hoolitseda selle eest, et initsiatiiv saaks märgatud ning hea sooritus vääriliselt tähele pandud. Praegu on hea võimalus pühendunud tegijaid märgata ning sellest ka teistele teada anda," rääkis Paju.

Aega on kandidaatide esitamiseks 7. oktoobrini, regiooni parimaid tunnustatakse 7. novembril Narva muuseumis, Ida-Virumaal toimuval Põhja-Eesti XIV turismikonverentsil "Kuidas tuua soomlane Põhja-Eestisse?". Konverents toimub heas koostöös Soome lahe piirkonna juhtiva väljaandega The Baltic Guide ja on eesti keeles.

Kandidaate saab esitada kolmes jaotuses:
aasta väikeettevõte, aasta suurettevõte ja aasta atraktiivseim turismiprojekt.
Statuut, kandidaadi esitamise ankeet ja täiendav info on leitav siit.

Esitatud ettepanekud vaatab läbi komisjon, mis koosneb Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa, Lääne-Virumaa ja Ida-Virumaa esindajatest.

Lisainfo:
Liis Kurm
Projektijuht
tel 56461600
liis@northestonia.ee

Lisatud 17.09.2019, 14:42
Muudetud 17.09.2019, 15:07

eelmine järgmine