Narva linn


Narvas on uued turismiviidad ja kaardid

Narva linnas uuendati turistide navigeerimissüsteemi. See toimus projekti "Viitade ja kaartide uuendus ja paigaldus" raames, mis sai toetust maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest.

Mai lõpus paigaldati linnas uued turismiviidad linnatootemite kujul, kus on märgitud Narva peamised vaatamisväärsused pooletunnise jalutuskäigu kaugusel, samuti aeg ja kaugus turismiobjektideni jalgrattaga sõites. Peetri platsile, mälestusmärgi „Tank T-34“ juurde ning linnast väljasõidul Tallinna suunas Olerexi tanklasse paigaldati Ida-Virumaa turismikaardid. Kõikidel kaartidel ja turismiviitadel on olemas QR-koodid lingiga interaktiivsele piirkonna turismikaardile, kust saab rohkem infot, millega on võimalik piirkonnas tegeleda. Samuti on seal link Narva kindlustusehitiste audiotuurile eesti, vene ja inglise keeles.

Narva Peetri plats
Toetaja logo
Astri infoviit

Lisaks vahetati projekti raames Narva turismikaardid olemasolevatel konstruktsioonidel, osaliselt demonteeriti amortiseerunud ja liiklust segavad suunaviidad, tehti projekteerimistööd uute konstruktsioonide paigaldamiseks, töötati välja Ida-Virumaa kaardi kujundus, loodi piirkonna interaktiivne turismikaart, paigaldati 3 suunaviita ja 6 teeviita.

Projekti kogu eelarve oli 68 749,96 eurot, millest 56 771,97 eurot saadi maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetmest.

Projekti viis ellu perioodil 01.05.20 – 31.05.21 Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet koostöös Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ametiga.

Lisainfo:
Olga Smirnova
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Ameti vanemspetsialist
tel 3599275
olga.smirnova@narva.ee

Lisatud 07.06.2021, 07:48
Muudetud 07.06.2021, 08:19

eelmine järgmine